Čím se lišíme?

Osobní přístup
Je pro nás velice důležité se s každým zájemcem o video setkat. Probrat detaily natáčení a případně zodpovědět veškeré otázky či nejasnoti. Přeci jen se pohybujeme v blízkosti nevěsty a ženicha, dokážeme v mnoha ohledech poradit.

Svatební den by neměl být rozhodně stresovou záležitostí, fotografování a natáčení už vůbec ne. Je to jen třešnička na dortu, pro Vaši vzpomínku na výjimečný den.
Originální zpracování
Našim cílem je zachytit skutečné okamžiky nejen svatebního dne a podat je atraktivní formou klipového zpracování. Natáčíme dokumentárním stylem, do kterého jen minimálně zasahujeme. Váš videoklip, dokument, životní příběh doslova rozpohybujeme. Každé video je od nás svým originálem s přidanou hodnotou.
Bohaté zkušenosti
Máme za sebou tvorbu dokumentů, firemních prezentací, televizních reportáží s lokální i celostátní působností. Svatebnímu videu se věnujeme již více než čtvrtým rokem.
Mladý tým
Věkový průměr nepřesahující dvacet čtyři let je obrovskou výhodou na poli kreativity u natáčení a následného zpracování.
Časová flexibilita
Díky zázemí stabilní filmařské společnosti Vám naše služby můžeme poskytnout prakticky kdykoliv. Jako jediní jsme odbourali počítání natáčecích hodin.

Domlouváte natáčení svatebního videa na poslední chvíli? Kontaktujte nás. S vysokou pravděpodobností budeme schopni vyhovět i Vašim časovým požadavkům.

Platí ovšem nepsané pravidlo, čím dříve se nám ozvete, tím větší šance je na volný termín. Mnohé datumy jsou u nás rezervovány i rok dopředu.

Najdete nás také na...
Aktuality a novinky
16-1-2015
Velmi si vážíme Vašeho velkého zájmu o naše služby. Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme vždy do 24 hodin. Děkujeme za projevenou důvěru.
3-10-2014
Doplnili jsme prezentaci o nové videa. ...podívejte se na naši nejnovější tvorbu
12-3-2014
Přidali jsme další článek o svatebním videu do našeho blogu. ..více
Kde jsme letos natáčeli...
Liblice, Praha, Radíč, Jablonec nad Nisou, Brno, Šumperk, Olomouc, Kyjov, Ostrava, Opava, Nýdek